FAQ

Czy podczas kompleksowej organizacji Para Młoda ma wpływ na wybór fotografa, menu, czy każdego innego elementu?

Każdy z elementów przygotowań jest z Państwem analizowany i to finalnie Para Młoda dokonuje ostatecznego wyboru po zapoznaniu się z przesłanymi propozycjami, które uprzednio zostały dla Państwa wyselekcjonowane spośród szerokiej oferty dostępnej na rynku. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i rzetelnymi podwykonawcami, którzy posiadają ogromne doświadczenie w branży.

Czy istniej możliwość aby Para Młoda sama zajęła się pewnymi elementami przygotowań np. wyborem kamerzysty, dekoracji itp?

Para Młoda może zgłosić się do nas na każdym etapie przygotowań do ślubu/wesela, np. gdy ma już wybraną lokalizację a zajęcie się pozostałymi elementami chce zlecić profesjonalnej agencji. Zakres naszych prac jest także ustalany na samym początku, czy Para Młoda sama chce wybrać fotografa ale całą resztę przygotowujemy my.

Różnica polega tylko na tym, że nie ponosimy odpowiedzialności za podwykonawców nie poleconych przez naszą agencję, a wybranych przez Parę Młodą. Koordynujemy ich pracę, ale umowa jest podpisywana przez Państwa, a nie jak to zwyczajowo w naszym imieniu.

Jaki jest koszt usługi wynajęcia konsultanta ślubnego?

Ostateczny koszt naszej usługi obliczany jest na podstawie zakresu prac jakie mamy wykonać w trakcie przygotowań Państwa uroczystości. Wynagrodzenie składa się z dwóch elementów: za organizację ślubu/wesela oraz za koordynację (płatne po uroczystości). Mogą występować niezależnie.

Jaka jest rola konsultanta podczas kompleksowej organizacji ślubu/wesela?

Konsultant Ślubny jest do Państwa dyspozycji na każdym etapie przygotowań, zawsze służy pomocą, radą i wsparciem. To osoba, która przejmuje wszystkie Państwa obowiązki związane z organizacją, koordynacją i nadzorowaniem wszelkich działań. Państwo macie zdawany na bieżąco raport z postępu prac.

Czy Para Młoda ma wpływ na budżet ślubny?

Budżet ślubny zatwierdzany jest na początku współpracy, jeszcze przed podpisaniem umowy. Jeżeli zostaje zmieniony w trakcie przygotowań to tylko i wyłącznie na pisemne oświadczenie Pary Młodej, w przypadku jego zmniejszenia może się to wiązać z koniecznością rezygnacji z niektórych elementów, ponieważ nigdy nie pogarszamy jakości usług naszych podwykonawców.