Śluby plenerowe

Z uwagi na zdobyte doświadczenie w organizacji ślubów plenerowych postawiliśmy wydzielić tą usługę z ogólnej oferty i szerzej ją opisać. W większości przypadków są to śluby cywilne, jednakże istnieje możliwość zorganizowania także ślubu kościelnego.

Spełnij swoje marzenia

Nie od dziś wiadomo, że ślub w plenerze jest spełnieniem marzeń wielu Par Młodych w związku z czym do każdej tego typu realizacji podchodzimy indywidualnie, bardzo szczegółowo analizując upodobania naszych klientów, tak aby ten dzień stał się niezapomniany i na długo zapadł w pamięci wszystkich obecnych na ceremonii.

Wiele Par decyduje się na połączenie ślubu plenerowego ze ślubem tematycznym, gdzie właśnie w dekoracjach występuje określony motyw przewodni. Wszystko to sprawia, że każda tego typu realizacja jest niezwykle oryginalna i widowiskowa.

Wypełnij bezpłatną ankietę »

Zanim przystąpimy do realizacji Para Młoda wypełnia ankietę, w której określa oczekiwania dotyczące samego miejsca ceremonii, stylu, rodzaju dekoracji. Na bazie tej wiedzy przygotowywana jest propozycja miejsc, w których ślub może się odbyć. Po akceptacji wybranej lokalizacji przystępujemy do przygotowania propozycji aranżacji miejsca zaślubin.

Zachęcamy do spotkania, na którym będziecie mogli Państwo zapoznać się z możliwymi rozwiązaniami i panującymi trendami. Na spotkaniu możliwe jest także wypełnienie ankiety na bazie, której zostanie przygotowany wstępny kosztorys.

Zarówno spotkanie jak i przygotowanie wyceny są BEZPŁATNE.